+48 602 297 932 bankiet@poczta.onet.pl

catering na kwarantannie

Nietypowe sytuacje wymagają nietypowych rozwiązań. Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy usługę indywidualnego dowozu posiłków w związku z obecnymi obostrzeniami. Twoi pracownicy przebywają na kwarantannie lub pracują zdalnie i nie mogą korzystać z cateringu w miejscu pracy? Oferujemy proste i bezpiecznie rozwiązanie jakim jest dowóz posiłków bezpośrednio do pracownika! Zakres naszej obsługi to zarówno ciepły, dwudaniowy obiad jak i całodzienne wyżywienie dla osób, które ze względu na izolację nie mają możliwości wyjścia na zakupy.

NASZA OFERTA

Wszystkie dostarczane przez nas potrawy są przygotowane na bieżąco tuż przed ich dostawą, co sprawia, że do trafia do Państwa zawsze nie tylko smaczny posiłek, ale także świeży posiłek. Najwyższej jakości opakowania oraz niezwykle sprawny transport zachowają najlepszą jakość i prawidłową temperaturę naszych dań.

Oferujemy niezwykle bogate menu, w którym znajdą Państwo zarówno dania polskie jak i te z całego świata. Każdy z naszych klientów otrzymuje zdrowe, zróżnicowane i przede wszystkim smaczen propozycje. Dbamy o zbilansowanie wartości odżywczych i odpowiednią kaloryczność posiłków. W naszej ofercie znajdują się także dania wegetariańskie, wegańskie czy bezglutenowe, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Dowozimy dowolnie wybrany zakresu cateringu – poszczególne posiłki lub całodniowe wyżywienie pod wskazany adres. Cały proces dostawy i przygotowania posiłków wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i obsługi bezkontaktowej. Wszystkie zalecane przez środki ostrożności są nam dobrze znane, dzięki czemu nasza usługa jest wyjątkowo bezpieczna zarówno dla Państwa jak i naszych pracowników.

Wygodny i profesjonalny system zamówień oraz płatności za dostarczane przez nas posiłki nie sprawi Państwu kłopotu. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie doradzić najkorzystniejszy system finansowania wyżywienia.