+48 602 297 932 bankiet@poczta.onet.pl

Imprezy okolicznościowe

Catering podczas imprezy okolicznościowej zawsze jest jej wizytówką oraz ma ogromny wpływ na samopoczucie i dobrą zabawę gości. Firma Interbankiet ma ogromne doświadczenie w organizacji i prowadzeniu cateringu na wszelkiego rodzaju imprezach, które nasi Klienci pamiętają również za sprawą fantastycznego oraz pięknie zaaranżowanego poczęstunku. Całe menu dostosowujemy do charakteru wydarzenia i oczekiwaniach naszych klientów. Specjalizujemy się zarówno w kuchni polskiej jak i w smakach z całego świata. Dzięki czemu doskonale czujemy się w przygotowaniu zaróno tradycyjnego polskiego menu jak i nowoczesnych dań z najodleglejszych zakątów świata.

NASZA OFERTA

Przykładamy ogromną wagę do jakości składników, logistyki wydarzenia oraz obsługi- zapewniamy najwyższy standard każdej realizacji. Dbamy o punktualność, sprawny i dokładny serwis oraz o to, aby gościom niczego nie zabrakło. Dzięki temu gospodarz wydarzenia może skoncentrować się na celebrowaniu swojego święta i na dobrej zabawie – My zajmiemy się resztą.

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług, jesteśmy w stanie dopasować idealnie do możliwości i wymagań naszych klientów. Zapewniamy zarówno profesjonalną organizację obejmującą obsługę (barmańską, kelnerską, serwowanie posiłków), stacje tematyczne i jak i dostarczenie gotowego cateringu na mniejsze uroczystości.

Z nami zorganizujesz takie imprezy jak: WESELE, CHRZCINY, KOMUNIA, STYPA, JUBILEUSZ, OTWARCIE INWESTYCJI, IMPREZA RODZINNA, SPOTKANIE TOWARZYSKIE...

...oraz wiele innych! Zapraszamy do kontaku i zorganizowania współnie z nami niezapomnianej imprezy okolicznościowej!