+48 602 297 932 bankiet@poczta.onet.pl

posilki regeneracyjne

Zdrowy, smaczny i wysokokaloryczny obiad jest niezbędny zwłaszcza w pracy fizycznej. Taki posiłek zapewni pracownikowi nie tylko dobre samopoczucie, ale także doda energii do dalszej pracy. Dlatego oferowane przez nas posiłki regeneracyjne są tak istnotnym elementem w Państwa firmie. Poza wymienionymi korzyściami, posiłki regeneracyjne jedzone o jednej porze, wpływają korzystnie na integrację zespołu, ułatwiają zaplanowanie przerw oraz optymalizują dzień pracy. Firma Interbankiet posiada niezwykle ogromne doświadczenie w organizacji takiego rodzaju wyżywienia, dzięki czemu z naszych usług zadowoleni będą zarówno pracownicy jak i sama firma.

NASZA OFERTA

Jesteśmy w stanie dowieźć nasze posiłki niemal w każde miejsce - dowóz obiadu na place budowy, do zakładów pracy czy stref prac terenowych nie stanowi dla nas problemu. Każdy taki przypadek traktujemy i wyceniamy indywidualnie.

Nasi doświadczeni i profesjonalni kucharze biorą pod uwagę wszelkie standardy żywienia zbiorowego, proponując smaczne i odpowiednie dla każdego posiłki. W naszej ofercie uwzględniamy także potrawy wegańskie, wegetariańskie czy bezglutenowe.

Zapewniamy najlepsze posiłki regeneracyjne zachowując odpowiednią kaloryczność czy temperaturę, dzięki czemu Państwa pracownicy mają więcej siły i chęci do dalszej pracy.

Odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed utratą ciepła posiłki są przez nas dostarczane w niezwykle krótkim czasie, zaraz po ich przygotowaniu.

Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na nasze profesjonalne doradztwo w zakresie planowania posiłków regeneracyjnych dla swoich pracowników. Polecamy również sprawdzone systemy zamówień oraz dofinansowań posiłków regeneracyjnych.

Woleliby Państwo stworzyć bufet lub kantynę w siedzibie Państwa firmy? Jesteśmy w stanie otworzyć taki lokal w aledwie kilka dni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w zakładce Obsługa inwestycji.