+48 602 297 932 bankiet@poczta.onet.pl

Imprezy firmowe

Impreza firmowa to bardzo ważne wydarzenie dla każdej firmy. Przygotowywana długimi miesiącami, ma być zwieńczeniem dobrego okresu sprzedażowego, jubileuszem lub po prostu nagrodą dla pracowników i okazją do dobrej zabawy oraz integracji. Idealnie dopracowana impreza stanowi indealną okazję do zapoznania się z firmowymi wartościami a także potrafi zwiększyć motywację do dalszej pracy. Firmowe uroczystości to ponadto idealna okazja do zaprezentowania się przed klientami i kontrahentami, aby w dobrej atmosferze umocnić biznesowe kontakty. Firma Interbankiet doskonale rozumie jak ważną rolę dla każdego przedsiębiorstwa stanowi tego typu impreza. Oferujemy profesjonalną obsługę cateringową na wszelkiego rodzaju eventy, imprezy i wydarzenia związane z działalnością przedsiębiorstwa. Ogromne doświadczenie oraz kreatywne pomysły sprawiają, że nasze realizacje są zawsze efektowne, a goście długo pamiętają wyśmienite jedzenie, rewelacyjną, sprawną i punktualną obsługę. Każda impreza zorganizowna razem z nami przebiegła zgodnie z harmonogramem!

NASZA OFERTA

Jesteśmy w stanie zapewnić idealną obsługę cateringową na każdej imprezie firmowej. Zapewniamy wyposażenie, sprzęt gastronomiczny, zajmujemy się organizacją zaplecza, przygotowaniem posiłków jak i pełną obsługą podczas przyjęcia (bufety, stacje barmańskie, stacje live cooking, strefy z deserami).

Działamy od wielu lat w branży, posiadamy ogromne doświadczenie i mimo to wciąż nie przestajemy śledzić najnowszych eventowych trendów, dzięki czemu wiemy na co zwracać uwagę, przy planowaniu menu, rozmieszczeniu stanowisk, czasu wydawania dań.

Nasze ogromne doświadczenie wpływa na to, że charakteryzujemy się doskonałą kontrolą nad przepustowością, temperaturą posiłków i napojów, szybkością obsługi na najwyższym poziomie.

Menu na Państwa imprezę przygotowane jest zawsze przez naszych najlepszych szefów kuchni i dopasowane jest do charakteru uroczystości, sezonowości produktów oraz indywidualnych życzeń naszych klientów. Nasze potrawy są zawsze różnorodne i zachwycają smakiem.

Nasi szefowie kuchni, kelnerzy oraz barmani dbają o szybki i uprzejmy serwis, a nasz zespół techniczny o porządek oraz odpowiednią aranżację na każdej cateringowej stacji. Naszą obsługę cechuje zawsze pełen profesjonalizm.