+48 602 297 932 bankiet@poczta.onet.pl

Obsługa domów opieki

Prawidłowe żywienie jest niezwykle istotne dla pensjonariuszy domów opieki. Odpowiednia dieta nie tylko poprawia zdrowie, ale także wpływa niezwykle korzystnie na samopoczucie. Wspólnie jedzone posiłki ustalają rytm dnia i polepszają relacje towarzyskie. Firma Interbankiet posiada ogromne doświadczenie w przygotowywaniu i dostarczaniu posiłków do Domów Opieki Społecznej. W przygotowaniu menu, uwzględniamy specyfikę takiego miejsca, stosujemy wyłącznie wysokiej jakości, najświeższe produkty, a nasze dania są proste i niezwykle smaczne.

NASZA OFERTA

Kompleksowo przygotowujemy nasze menu, w oparciu o ścisłą współpracę z dietetykiem. Tworzymy zbilansowane posiłki odpowiednie dla pensjonariuszy, niezależnie od ich wieku. Dnia przygotowujemy wyłącznie z wysokiej jakości produktów od lokalnych dostawców, co sprawia, że nasze jedzenie jest nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – dbamy o odpowiednią ilość soli, unikamy potraw ciężkich i stosujemy się do zaleceń dietetycznych. W razie konieczności, w naszej ofercie znajdą Państwo również dania wegetariańskie, wegańskie czy bezglutenowe.

Obsługujemy domy opieki w szerokim zakresie. Zajmujemy się prowadzeniem kuchni na terenie obiektu, serwowaniem dań w formie bufetów oraz dostarczamy gotowe porcje o ustalonej porze. Niezależnie od formy usługi, naszą pracę wykonujemy zawsze w 100% profesjonalnie i z zamiłowaniem. Z chęcią doradzimi w kwestii sposobu żywienia.

Naszę firmę cechuje profesjonalizm zarówno w kwestii obsługi, przygotowaniu posiłkiów jak w transporcie i serwisie potraw. Nasi dostawcy oraz obsługa przykładają ogromną wagę do tego, aby każdy otrzymał swoje danie w odpowiedniej temperaturze i w wygodnej formie.