+48 602 297 932 bankiet@poczta.onet.pl

Obsługa inwestycji

Atrakcyjną ewentualnością dla posiłków regeneracyjnych na dowóz, jest dedykowany bufet na terenie Państwa inwestycji. Firma Interbankiet zapewnia ekspresową i profesjonalną usługę utworzenia bufetu na budowie, w zakładzie pracy czy dowolnej przestrzeni, z której korzystać mogą Państwa pracownicy. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zorganizować kantynę w zaledwie kilka dni. Państwa pracownicy będą mogli cieszyć się w niej m.in. ciepłymi oraz regularnymi posiłkami. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że pracownicy mają dostęp do bufetu przez cały czas w godzinach jego otwarcia, dzięki czemu mogą wybrać najlepszą dla siebie porę na posiłek i dostosować własną przerwę do trybu pracy.

NASZA OFERTA

Jesteśmy w stanie zorganizować bufet pracowniczy w zaledwie kilka dni. Zajmiemy się całym projektem, począwszy od wyposażenia części serwisowej, na jadalnej kończąc. Mają już Państwo infrastrukturę gastronomiczną? Z przyjemnością podejmiemy się prowadzenia bufetu, dostosowując gotowe już zaplecze do najwyższych standardów.

Bazując na doświadczeniu naszych specjalistów, w zakresie wyboru miejsca, logistyki i organizacji przedsięwzięcia z chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Oferujemy pełny konsulting w zakresie asortymentu i systemu wydawania posiłków.

Oferujemy indywidualnie dostosowane menu z zachowaniem odpowiedniej kaloryczności i temperatury jaką powinny mieć posiłki regeneracyjne. Skupiamy się także na tym, aby nasze posiłki były także smaczne i zdrowe. W nszej ofercie znajdą się dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe, a także ciepłe i zimne napoje oraz przekąski.

Dzięki dostosowaniu systemu sprzedaży i dofinansowania posiłków dla pracowników, w zależności od polityki naszych klientów, korzystanie z naszych kantyn jest niezwykle wygodne. Terminale oraz czytniki kart pracowniczych pomogą w sprawnym wydawaniu posiłków. Charakteryzuje nas profesjonalna i uprzejma obsługa.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wyłącznie dowozem posiłków regeneracyjnych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą cateringową w zakładce Posiłki regeneracyjne.